Volné pracovní místo  Pracovník balení reklamních předmětů

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 6 000–10 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity!

Místo výkonu práce: Žďar nad Sázavou
Náplň práce: Kompletace a balení reklamních dárků. Základní pracovní úvazek 6h/týdně, s libovolným plánováním směn. Otevírací doba prodejny je 9:00 - 15:00h. Zaměstnání je možné využít i jako přivýdělek ke stávající práci
Požadavky: Dobrou náladu a příjemné vystupování
Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity

Nabízíme: Chráněné pracovní místo pro OZP. Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Pracovní úvazek: 6-10 hod./týdně

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

První kontakt s životopisem vždy e-mailem: použijte odpovědní formulář
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle: použijte odpovědní formulář .

Benefity

  • Jiné výhody - zaměstnanecké výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2024

Máte zájem o nabídku Pracovník balení reklamních předmětů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Morávková Daniela z R-PASS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Pracovník balení reklamních předmětů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.