Volné pracovní místo  Referent/ka obchodního oddělení

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • Dobrá znalost němčiny slovem i písmem
  • Komunikativní a reprezentativní vystupování
  • Loajalita a týmovost
  • Pracovní přístup orientovaný na zákazníka a úspěch
  • Dobrá znalost PC a běžných kancelářských programů

Náplň práce:
  • Telefonický kontakt se zákazníky a poradenství v oblasti vnitřních služeb (příchozí i odchozí hovory).
  • Příprava a zpracovávání nabídek a objednávek.
  • Péče o adresy a zákaznická data v našem CRM systému.
  • Realizace prodejních kampaní.
  • Komunikační vlákno s centrálou v DE
  • Běžná kancelářská činnost

IBS nabízí:
  • Silnou značku s 50-ti lety zkušeností v podnikání
  • Bezpečné pracovní místo v podniku orientovaném na budoucnost a vynikající příležitosti k rozvoji
  • Nejlepší know-how v oboru díky dlouholeté mezinárodní činnosti
  • Nejmodernější komunikační techniku a zbrusu nové pracovní prostory

Pošlete Vaši žádost na e-mail: použijte odpovědní formulář IBS Scherer GmbH Vaše kontaktní osoba: Sascha Wejlupek Tel.: 0049-6701-9383-0 použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Referent/ka obchodního oddělení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Sascha Wejlupek z IBS Scherer Czech s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referent/ka obchodního oddělení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.