Volné pracovní místo  Kovaný C# developer do Prahy

Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme kované programátory do SW firmy, která se věnuje projektům do několika oblastí.
Pracujeme v menších týmech, většina onsite, ale podporujeme i HO.
V současné době máme tři nové projekty, do kterých bychom rádi zapojili nové kolegy a kolegyně

Náplň práce:
  • Vývoj informačních systémů pro near real-time zpracování dat
  • Spolupráce s týmem (product management, architekti, vývojáři, testeři)
  • Zapojení do produktového vývoje
  • Aktivní participace na mezinárodních projektech

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - IT / technického směru
  • Výborná znalost programovacího jazyka C#
  • Znalost MS Visual Studio a SQL
  • Zkušenost s multithreading

Nabízíme

  • Zázemí silné, stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba
  • Stravenky, podpora HO
  • Neformální prostředí, pružné řízení týmů
  • Firemní akce
  • Příspěvky zaměstnavatele na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Podporující kolektiv IT pracovníků
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Prémie (13.plat)

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Kovaný C# developer do Prahy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vybíhalová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kovaný C# developer do Prahy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.