Volné pracovní místo  MISTR /MISTROVÁ – VEDOUCÍ SMĚNY LAHŮDKÁŘSKÉ VÝROBY

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 32 000–34 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

Firma GASTRO-MENU EXPRESS, a.s. je přední česká lahůdkářská firma, která vyrábí oblíbené lahůdkové saláty, pomazánky, ale taktéž velmi žádané veganské produkty. Aktuálně hledáme na naši pobočku v Brně – Starém Lískovci nového kolegu/kolegyni na pozici Směnový mistr výroby.

Pracovní náplň:
  • Plánování a řízení výroby ve dvousměnném provozu
  • Vedení 20-25 podřízených pracovníků
  • Zodpovědnost za dodržování výrobních postupů
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Dodržování interních nařízení a HACCP
  • Reportování nadřízeným

Požadujeme

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Znalosti z oblasti výroby potravin - technologie, suroviny
  • Zkušenosti z provozu v potravinářské výrobě
  • Znalost hygienických a sanitačních zásad ve výrobě potravin
  • Schopnost motivovat svěřený tým a být přirozenou autoritou
  • Dobrou organizaci práce
  • Samostatné operativní rozhodování v neplánovaných situacích
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, apod.),
  • Samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení, odpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Pracovní doba PO - PÁ (ranní a odpolední směny), víkendy volné
  • Nástupní mzdu 32 000 Kč/měsíc
  • Osobní ohodnocení po zaučení
  • 2x ročně bonus, výše dle odpracovaných let (1000 – 7000Kč)
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 100,-/směna
  • Slevy na firemní produkty

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku MISTR /MISTROVÁ – VEDOUCÍ SMĚNY LAHŮDKÁŘSKÉ VÝROBY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Lucie Římanová z GASTRO - MENU EXPRESS a.s.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MISTR /MISTROVÁ – VEDOUCÍ SMĚNY LAHŮDKÁŘSKÉ VÝROBY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.