Volné pracovní místo  018 Hledáme šikovné muže do výroby mzda 35 000 - doprava a jídlo ZDARMA

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000–35 000 Kč / měsíc

Do výrobní společnosti hledáme především šikovné muže, kteří budou pracovat s těžkými břemeny. Pokud máte zkušenosti s výrobou a chcete se v ní i nadále posouvat, jsme tu pro Vás.

Náplň práce:

  • kontrolu a opravu poloautomatizovaných strojů
  • nastavení výrobních parametrů
  • obsluha stroje
  • kontrola hotových výrobků

Co nabízíme:

  • nadstandartní mzdu až 35 000 Kč
  • 13 plat
  • docházkový a výkonnostní bonus
  • příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
  • dlouhodobou práci na HPP
  • příspěvek na dojíždění
  • svozovou dopravu zdarma
  • závodní stravování zdarma
  • 20 dnů dovolené + 5 dnů na zotavenou

Co požadujeme:

  • zkušenosti z výrobního prostředí
  • zodpovědný přístup
  • 100% docházku
  • zkušenosti na PC
  • ochotu pracovat na 12ti hodinových  směnách (krátký/dlouhý týden, denní/noční)

Máte zájem o nabídku 018 Hledáme šikovné muže do výroby mzda 35 000 - doprava a jídlo ZDARMA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Iveta Koordinátor z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 018 Hledáme šikovné muže do výroby mzda 35 000 - doprava a jídlo ZDARMA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.