Volné pracovní místo  03 Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě tebe.

Co nabízíme:

  • nástupní mzdu až 30 000 Kč
  • cestovní náhrady
  • ubytování ZDARMA
  • pracovní oděvy a pomůcky ZDARMA
  • vstupní lékařská prohlídka ZDARMA
  • možnost týdenních záloh

Náplň práce:

  • práce po celém území ČR, Po - Pá dle domluvy možné i víkendy
  • obsluha frézy, brusky, tryskací soupravy
  • pokud nemáte předešlé zkušenosti, na vše vás zaučíme

Požadujeme:

  • řidičský průkaz sk. B (C,D výhodou)
  • manuální zručnost a lehká fyzickou zdatnost
  • samostatnost a spolehlivost
  • plnoletost a čistý trestní rejstřík
  • předešlá praxe na obdobné pozici výhodou

Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách použijte odpovědní formulář

Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Máte zájem o nabídku 03 Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Kokotjuchová z JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 03 Obsluha stavebních strojů a zařízení M/Ž

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.