Volné pracovní místo  1 směna - Údržbář elektro pro obráběcí stroje, praxe nutná

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 46 000–50 000 Kč / měsíc

Hledáme TEBE, zkušeného údržbáře elektro pro obráběcí stroje.
Pro nás je to důležitá pozice. Převezmeš strojový park po zasloužilém kolegovi co odchází do penze a předá ti své království.
Nabízíme smlouvu na dobu neurčitou a s bohatou nabídkou benefitů.
Pracovní doba je od pondělí do pátku a to jen přes den :-)

Náplň práce:
  • údržba a servis obráběcích strojů/ center ve výrobě
  • odstranění aktuálních poruch
  • diagnostika, analýza poruchy, uvedení do provozu
  • spolupráce s ostatními kolegy na údržbě

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektro
  • praxe min 2 roky s údržbou, servisem strojů CNC
  • zkušenosti s diagnostikou, oživením stroje
  • vyhláška 50 min.§6
  • znalost syst. Fanuc, Siemens, Heidenhain – výhodou
  • schopnost pracovat jak samostatně tak i v kolektivu

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • smlouva na dobu nerčitou
  • finanční bonusy během roku
  • příspěvek na stravování
  • pracovní oděv
  • firemní a sportovní akce během roku
  • nabízíme i zaškolení od zkušeného kolegy
  • snadná dostupnost - parkoviště, MHD

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku 1 směna - Údržbář elektro pro obráběcí stroje, praxe nutná?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Malcovská z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 1 směna - Údržbář elektro pro obráběcí stroje, praxe nutná

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.