Volné pracovní místo  3D CAD KONSTRUKTOR| PRAGA

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 2-30-224922. Znacząca międzynarodowa spółka produkcyjna z siedzibą w Pradze, dostawca komponentów dla przemysłu samochodowego, szuka kolegów do oddziału konstrukcji mechanicznej.<br/>
<br/>Opis stanowiska pracy:<ul>
<li> konstrukcja silników elektrycznych oraz systemów wycieraczek dla znaczących zakładów samochodowych</li>
<li> wytwarzanie dokumentacji technicznej i PDM</li>
<li> wsparcie techniczne dla klientów</li>
<li> komunikacja w ramach oddziału</li>
<li> regularny reporting dla przełożonego</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. średnie wykształcenie techniczne</li>
<li> doświadczenie na podobnym stanowisku przynajmniej 2 lata</li>
<li> angielski na poziomie średnio zaawansowanym, czeski nie jest konieczny, niemiecki zaletą</li>
<li> znajomość 3D CAD SW (Catia, Pro/E, NX)</li>
<li> osobistość komunikacyjna</li>
<li> chęć uczenia się</li>
<li> dyspozycyjność</li>
<li> prawo jazdy gr. B, aktywny kierowca</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 tygodni urlopu </li>
<li> zasiłek na wyżywienie</li>
<li> zasiłek na dodatkowe ubezpieczenie emerytalne</li>
<li> kursy językowe</li>
<li> stosunek pracy na czas nieokreślony</li>
<li> zabezpieczone mieszkanie w Pradze</li>
</ul>