Volné pracovní místo  5 pozic pro webové C# vývojáře. Vyberte si!

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Věděli jste, že na každého vývojáře dnes připadají skoro 2 nabídky práce? A vidíte, my jich pro vás máme rovnou 5 v jediném inzerátu.
No a vybere si snad úplně každý…
  • Je pro vás nejdůležitější zajímavý projekt?
  • Chcete mít především možnost vybrat si režim spolupráce či formu smlouvy?
  • Nebo pro vás je dnes hlavní prioritou jistota (dlouhodobé práce i dobrého platového ohodnocení)?

Náplň práce:
1. Vývoj nové (české) streamovacího SW nebo platformy např. pro sledování esportovních zápasů, jejich analýzy či predikce výsledků za využití AI.
2. Vytváření a implementace velkých webových ekosystémů, které monitorují chod elektráren a umí i nasimulovat případné kritické situace.
3. Z „obvyklejších“ projektů se můžete podílet na nově vznikajícím bankovním SW - jde hlavně o back-end banky, tedy o zabezpečení plateb či automatické vytváření reportů pro ČNB.
4. Ještě častěji se C# využívá pro tvorbu komplexních informačních systémů – i my pro vás jednu takovou příležitost máme. A hned pro leadera na celém trhu.
5. A konečně největší klasika – vývoj eshopu. Zde si zamilujete tým, kanceláře i firemní kulturu a navíc už nikdy nebudete mít problém s vánočními dárky.

Požadujeme

  • Ve webovém C# máte už něco za sebou.
Může to být diplomka na VŠ nebo pár roků komerční praxe.
Stejně tak pro vás ale najdeme uplatnění i v případě, že se SW vývoji věnujete celou kariéru.
  • Konkrétní technologický stack záleží na projektech. Nejčastěji se ale setkáte se .NET 6, MySQL či MS-SQL databázemi a občas i s technologiemi jako je Kubernetes nebo s vývojem pod Cloudy.
  • Výhodou pak bude třeba komunikativní znalost angličtiny.
Příležitost najdeme opravdu (skoro) pro každého – vždy je to o domluvě a o tom, zda dokážeme najít kompromis mezi vašimi očekáváními a představou konkrétní firmy.

Nabízíme

  • Minimálně 5 týdnů dovolené – vždy a všude.
  • Možnost vybrati si mezi HPP a spoluprací na IČO.
  • Budget na další vzdělávání.
  • Peníze navíc na vlastního HW.
  • K platu pak ještě dostanete kafeterii nebo příspěvky na penzijko a pojištění.
Moc rádi s vámi probereme i další podrobnosti.
Víme, že každý vývojář je jiný a každému vyhovuje trochu něco jiného.
Dejte nám vědět a i kdybychom společně vysněnou práci nenašli – zjistíte, kolik možností máte!

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contac se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku 5 pozic pro webové C# vývojáře. Vyberte si!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hong Nhung Tranová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku 5 pozic pro webové C# vývojáře. Vyberte si!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.