Volné pracovní místo Academic Director v jazykové škole

aktivní
Threshold Training Associates s.r.o.

Výuka jazyků ve firmách, státních organizacích a finančních institucích po celé ČR. Jazykové kurzy pro veřejnost, kurzy šité na míru, letní intenzivní jazykové kurzy, studium v zahraničí, příprava ke zkouškám. Angličtina, němčina, francouzština….

Místo pracoviště
Wassermannova 1039, Praha 5
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Jazyková škola Threshold Training Associates hledá metodika / metodičku na pozici Academic Director.

Náplň práce:

  • vedení lektorského týmu
  • řízení metodického a administrativního týmu školy
  • nábor a školení lektorů
  • hospitace ve výuce
  • tvorba metodiky jazykového vzdělávání pro firemní klienty
  • jednání s klienty
  • sylaby a náplň krátkodobých profesně zaměřených kurzů
  • příprava testování
  • výuka (dle dohody)

Požadujeme

  • aprobaci z anglického jazyka – ideálně v kombinaci s německým jazykem (filozofická nebo pedagogická fakulta)
  • organizační schopnosti a praxi s vedením lidí, schopnost pracovat v týmu
  • praxi s výukou jazyků na profesionální úrovni, zkušenost s výukou profesně zaměřeného jazyka
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • spolehlivost, flexibilitu, zodpovědný a tvůrčí přístup
  • předchozí praxi na podobné pozici
  • smysl pro humor a samostatnost

Nabízíme

  • práci pro kvalitní a stabilní jazykovou školu (20 let na trhu)
  • dlouhodobou spolupráci na plný úvazek
  • odpovídající platové ohodnocení
  • spolupráci s kvalifikovanými lektory a se zkušenou metodičkou, rodilou mluvčí AJ
  • využití moderního lektorského zázemí (především rozsáhlé knihovny)
  • možnost dalšího vzdělávání
  • příjemné kolegy i prostředí
  • osobní přístup
  • účast na společenském životě školy (bowling, promítání, společenské akce)

Jiná sdělení

Přijímací řízení zahrnuje:

  • osobní pohovor (připravte si prosím: doklady o vzdělání a zkouškách, doporučující dopisy a reference)
  • ukázková hodina, návrhy způsobů řešení modelových situací

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás prosím neprodleně a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

Zasláním životopisu nám poskytujete svá osobní data a tím dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální evidenci naší společnosti na dobu do odvolání Vašeho souhlasu. Zároveň potvrzujete, že osobní údaje poskytnuté v životopise jsou pravdivé a přesné.