Volné pracovní místo ACCOUNT EXECUTIVE - PR AGENTURA

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 19–13–215324. Pojď nastartovat svou kariéru v PR! Baví Tě psaní? Jsi komunikativní a kreativní osobnost a nezalekneš se komunikace s klienty? Domluvíš se plynně anglicky? Pak právě pro Tebe máme jedinečnou pracovní příležitost!

Pro našeho klienta, přední českou PR agenturu, hledáme šikovné kandidáty/kan­didátky na pozici:

ACCOUNT EXECUTIVE

Náplň práce:
  • zodpovědnost za přípravu tiskových materiálů a jejich správnost,
  • komunikace se svěřenými klienty,
  • jednání s novináři a dodavateli,
  • participace na tvorbě komunikační strategie,
  • dle šikovnosti samostatné řízení komplexních projektů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti v PR agentuře nebo v PR oddělení na straně klienta výhodou
  • výborná znalost angličtiny, znalost dalších jazyků výhodou
  • reprezentativní vystupování, prezentační dovednosti
  • time management

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího rozvoje a růst