Volné pracovní místo Account Payable Clerk/ Fakturantka s AJ

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta, významnou výrobní společnost v Modřících, hledáme vhodného kandidáta/-ku na pozici:

Account Payable Clerk/ Fakturantka s AJ

Pozice je vhodná i pro absolventy SŠ,VŠ se zkušenostmi při studiu v oblasti účetnictví nebo financí.

Náplň práce:

  • Evidence došlých faktur, zadávání a přiřazení faktur do interního systému
  • Zpracování plateb podle měnových rozlišení
  • Odsouhlasení plateb s dodavateli
  • Spolupráce s celníky a přepravními společnosti, daňovými úředníky
  • Komunikace se zahraničními klienty

Požadujeme

  • SŠ, VŠ (ekonomický směr výhodou)
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem, každodenní využití )
  • Znalost práce na PC (znalost SAP- výhodou)
  • Analytické myšlení, pečlivost, zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • uplatnění ve stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • příležitost k využití znalosti Aj
  • možnost závodního stravování

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.