Volné pracovní místo  Account Payable s angličtinou a němčinou - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY VŠ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost Bodycote, hledáme do SSC v Praze vhodného kandidáta/tku na pozici Accounts Payable.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>zpracovávání dodavatelských faktur a objednávek</li>
<li>sledování, schvalování objednávek v interním systému</li>
<li>zadávání dat (nových dodavatelů)</li>
</ul>do systému včetně jejich správy<ul>
<li>komunikace s dodavateli, vyřizování faktur</li>
<li>reportování</li>
<li>ad hoc úkoly</li>
</ul>
<br/>
<br/>Nástup: Ihned<br/>Smlouva: na 6 měsíců<br/>Lokalita. Praha 8

Požadujeme

<ul>
<li>vhodné pro absolventy VŠ</li>
<li>velmi dobrá znalost anglického a německého jazyka</li>
<li>ekonomické vzdělání nebo zkušenost z obdobné pozice podmínkou</li>
<li>zájem o oblasti financí a adminsitrativy</li>
<li>dobrá znalost práce na PC</li>
<li>pečlivost, loajalita, proaktivita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>Práce v mezinárodní společnosti</li>
<li>Moderní prostředí nového SSC v Praze</li>
<li>Každodenní využití aj a nj</li>
<li>Rozvoj a ziskání nových zkušeností v oblasti financí</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".