Volné pracovní místo  Administrativní pracovník / pracovnice

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Pokud jste loajální, zodpovědní a pozitivně smýšlející,
tak pro Vás máme tuto pracovní příležitost.

Náplň práce
  • asistent / asistentka
  • administrativní práce
  • zpracování administrativních procesů ve firmě

Požadujeme

Požadované vzdělání
  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • znalost práce s PC v prostředí MS Office
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • smysl pro detail a systematickou činnost
  • aktivní a pozitivní přístup
  • schopnost naslouchat a učit se nové věci
  • pečlivost
  • schopnost týmové práce

Výhodou bude, pokud budete umět
  • znalost cizího jazyka DE / AJ

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout
  • zaměstnání v silné a stabilní spol., která je na trhu již více jak 30 let
  • individuální přístup
  • menší kolektiv s přátelskou atmosférou
  • možnost seberealizace
  • garantovanou stabilní fixní mzdu dle typu úvazku

Typ úvazku
  • práce na plný úvazek
  • práce na zkrácený úvazek

Délka trvání pracovního poměru
  • na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu
  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr

Jiná sdělení

Místo pracoviště
  • Praha - Radotín

V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím odpovědního formuláře.