Zařazeno v oborech:
Administrativa
Pozice:
Administrativní pracovník
Lokalita:
Ostrava-město
Může se Vám hodit:
Administrativní pracovník Ostrava-město

Volné pracovní místo ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S RUŠTINOU (od 20.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Ostrava
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Hledáte práci, kde uplatníte svoji znalost rušiny? Ovládáte práci na PC?

Potom se přihlaste na tuto pracovní pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK S CHORVATŠTINOU * komunikace se zahraniční klientelou a dodavateli

  • zadávání dat do interního systému
  • plnění úkolů dle zadání nadřízeného
  • spolupráce v rámci týmu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • komunikativní znalost ruštiny podmínkou
  • znalost práce na PC
  • logické a analytické myšlení
  • velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • moderní pracovní prostředí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost kariérního růstu
  • možnost nástupu ihned
  • práce na HPP

  • místo výkonu práce: Ostrava

Podobné nabídky práce

Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova nebo Vaší kanceláře
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
SPECIALISTA ADMINISTRATIVY - řešení technických záležitostí
Ref. č.: 4-12-223289. Náš klient je významná výrobní společnost v regionu, která má mezinárodní zázemí a nyní hledá schopného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA TECHNICKÉ ADMINISTRATIVY.<br/>Pokud máte zájem denně mluvit anglicky ...
Grafton Recruitment s.r.o. moravskoslezský kraj Plný úvazek
dnes