Volné pracovní místo  Administrativní pracovník ve výrobě - plánovač

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

  • tvorba a zpracování výrobních plánu pro výrobní linky
  • aktualizace dokumentace, reporting
  • spolupráce s ostatními odděleními- výroba, logistika
  • komunikace s oddělením obchodu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, min. 1 rok praxe
  • velmi dobrá znalost PC (Excel, Outlook, IS Helios výhodou)
  • analytické a systémové myšlení
  • komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • různorodá a činorodá pracovní náplň
  • flexibilní pracovní doba
  • motivační finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracoviště v dosahu MHD
  • práce na HPP
  • mzda 22 000.-

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Chocoland a.s, výrobní firma s dlouholetou tradicí v oblasti cukrovinek a zdravé výživy.

Místo práce: Kolín

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze možnost "odpovědět".

Platnost inzerátu končí 1. 12. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.