Zařazeno v oborech:
Administrativa
Pozice:
Administrativní pracovník, Asistentka
Lokalita:
Louny
Může se Vám hodit:
Administrativní pracovník Louny, Asistentka Louny

Volné pracovní místo Administrativní pracovník závodu dopravy se specializací na odpadové hospodářství

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Louny
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

  • Vedení evidence odpadů, provozních deníků a související administrativy
  • Zpracování ročních hlášení o odpadech, ovzduší, souvisejících výkazů a statistik (systém ISPOP)
  • Zpracování provozních řádů, havarijních plánů, ZPO apod.
  • Jednání s orgány státní správy a kontrolními orgány (ČIŽP, KHS apod.)
  • Zadávání a zpracování dokladů o provozu vozidel a mechanizace na úseku transportbetonu
  • Stahování a zpracování tachografů, TAGRA

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC (MS Office, Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Znalost environmentální problematiky se zaměřením na odpadové hospodářství a ekologii
  • Znalosti související legislativy (odpady, ovzduší, voda)
  • Flexibilitu, loajalitu, spolehlivost
  • Znalost programu EVI (evidence odpadů) vítána

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • velmi dobré pracovní i platové podmínky
  • týmovou spolupráci
  • možnost odborného růstu
  • penzijní připojištění (po odpracovaném roce)
  • další benefity nefinančního charakteru

Jiná sdělení

Profil společnosti:
EKOSTAVBY Louny s.r.o. je společnost s více než 20-ti letou historií. Jedná se o stavební společnost, která se zaměřuje především na dopravní a vodohospodářské stavby. Svojí velikostí patří mezi středně velké podniky. Ve svém regionu je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů v této oblasti podnikání.

Místo práce: Louny

Termín nástupu: listopad 2013

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova - poradce
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
ADMIN na prodejně TMCZ, 90 Kč/hod, CV, LN, MO
Ref. č.: 8-19-216351. Hledáte brigádu před Vánoci?<br/>Máme pro Vás zajímavou nabídku:<br/> <br/>PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY <ul> <li> předvánoční promo akce na prodejně</li> <li> administrativa s tím spojená</li> <li> komunikace s ...
Grafton Recruitment s.r.o. Louny, Most Zkrácený úvazek
aktivní
asistent pedagoga
místo výkonu práce: Přemyslovců 2205 Louny kvalifikace dle Zákona o pedagogických pracovnících § 20 odst. 1 později možnost prodloužení pracovního poměru mzda dle délky praxe podnikové stravování, 8 týdnů dovolené, odměny, osobní ...
včera