Volné pracovní místo  Administrativní pracovník železniční přepravy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významného klienta zabývajícího se cestovním ruchem hledáme odborného referenta v obchodním oddělení železniční přepravy který bude disponovat komunikativní znalostí jazyka a řádnými zkouškami ČD.

Náplň práce:

  • správa administrativní agendy
  • komunikace s přepravci
  • plánovaní železničních spojů a jejich koordinace
  • vystavení tuzemských a zahraničních dopravních cenin
  • výpočet jízdného podle platných tarifů
  • poskytování informací o cenách a spojení / trase

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • PODMÍNKOU jazykový kurz ČD odborné zkoušky O-05 (vnitrostátní přeprava) O-06 (mezinárodní přeprava) ČD HF 3 (účetně pokladní činnost)
  • praxe min. 1 rok v oboru prac. zařazení: osobní pokladník ČD podle předpisu ČD OK 2
  • spolehlivost samostatnost ochotu

Nabízíme:

  • stabilní zázemí společnosti
  • smlouva na HPP
  • možnost nástupu ihned
  • lokalita pracoviště Praha centrum
  • fixní plat + benefity společnosti

V případě Vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář