Volné pracovní místo  Administrativní pracovník/ce v logistice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta silnou mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky hledáme administrativního pracovníka!

Popis pozice:

Zajištění objednávek (příjem a jejich zpracování);
zpracování související administrativy;
administrace dodacích listů v IS;
administrativní příjem zboží.

Profil kandidáta:

SŠ;
PC znalost na dobré úrovni (Excel především);
výborné komunikační dovednosti;
zkušenost s prací v nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení;
spolupráce s jedním z nejsilnějších logistických brandů;
možnost využití podnikové dopravy;
nástup ihned.

Místo pracoviště: Praha-východ

Zaujala-li Vás tato pracovní pozice neváhejte zaslat své strukturované CV prostřednictvím odpovědního formuláře inzerce anebo pošlete své CV. Pakliže Vás nebudeme kontaktovat v příštích 14 dnech bohužel nepostupujete do dalšího kola výběrového řízení.