Volné pracovní místo ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC, ranní směny, 120 Kč/hod.

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné
Hrubý plat
120 Kč/hod

Ref. č.: 13–12–217930. Hledáte si administrativní brigádu před Vánoci? Chcete získat zkušenosti v mezinárodní společnosti? Zašlete nám svůj životopis na pozici ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC a získejte praxi!

Náplň práce:
  • výpomoc s administrativou
  • prověřování dat v systému
  • skenování a zadávání smluv

Termíny brigády: 17.10. – 15.12.2016
Pracovní doba: 8:00–12:00
Nutnost docházet denně
Praha 10 Strašnice

Požadujeme

  • minimálně ukončená maturita
  • zkušenosti z administrativy jsou výhodou

Nabízíme

  • získání praxe v mezinárodní společnosti