Volné pracovní místo  ADMINISTRÁTOR NÁKUPU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Nadnárodní společnost hledá pro svou brněnskou centrálu vhodného kandidáta/ku se zkušeností v oblasti procurementu na pozici ADMINISTRÁTOR NÁKUPU.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<br/>
<ul>
<li>sledování dodržování standardních operačních postupů</li>
<li>objednávání materiálu, dohled nad procesem schvalování až po jeho dodáni</li>
<li>vytváření návrhů pro zjednodušiení a zefektivnění procesů</li>
<li>spoluúčast na tendrech</li>
<li>analýza a vyhodnocování dodavatelů</li>
<li>podílení se na vytváření nových nákupních postupů a strategií</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického nebo obchodního směru</li>
<li>min 1-2 roky praxe </li>
<li>zkušenost na obdobné pozici z oblasti IT/TELCO - ideálně z větší společnosti </li>
<li>velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem</li>
<li>praxe ve zprostředkování, dodávání nebo objednávání materiálu </li>
<li>znalost SAP výhodou</li>
<li>vynikající komunikační schopnosti</li>
<li>flexibilita</li>
</ul>

Nabízíme

Benefity:<br/>
<ul>
<li>pracoviště v Brně</li>
<li>zázemí silné stabilní společnosti</li>
<li>kurzy a školení</li>
<li>další zajímavé zaměstnanecké benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".