Volné pracovní místo  Administrátor objednávek pro Francii - TOP společnost

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 20-28-231736. Láká Vás práce při které můžete využívat znalost cizího jazyka a účastnit se nastavování procesů v rámci nově vznikajícího týmu? Pak je tu pro Vás pozice šitá na míru v rámci nadnárodní, celosvětově známé a stabilní společnosti.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zpracování administrativních úkolů při zadávání objednávek zákazníků </li>
<li> Zadávání prodejních zakázek do distribučního systému</li>
<li> Komunikace s klienty a zákazníky v rámci celoevropských distribučních center</li>
<li> Zpracování požadavků a řešení případných problémů zákazníků </li>
<li> Podpora klientských požadavků</li>
<li> Podávání informací o nabízených produktech a doprovodných službách</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Anglický jazyk na úrovni B1 (mírně pokročilá úroveň), francouzský jazyk na úrovni B2 až C1 (v závislosti na zaměření, nicméně je požadována velice dobrá komunikativní až pokročilá znalost) </li>
<li> Schopnost zpracovávat velký objem dat</li>
<li> Zájem o rozmanitou práci v rámci distribučních center se zaměřením na obchod s médii </li>
<li> Zkušenosti z administrativy, nejlépe z prostředí zákaznického servisu</li>
<li> Dobrá uživatelská práce na PC </li>
<li> Týmový člověk s komunikačními schopnostmi</li>
<li> Zodpovědnost, spolehlivost, preciznost a důkladnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Roční bonus</li>
<li> Společné firemní akce</li>
<li> Penzijní nebo životní připojištění</li>
<li> Sleva na firemní výrobky</li>
<li> Dotované stravování</li>
<li> Jazykové a profesní kurzy</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.