Volné pracovní místo  Administrátor/ka s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

  • obchodní podpora
  • odborná příprava podkladů pro zpracování nabídek
  • přímá spolupráce se senior account managerem
  • přprava nabídek, kalkulací, reportů
  • administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení
  • příprava pojistných smluv, aktualizace údajů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min 2 roky praxe v administrativě
  • nutná znalost oblasti POJIŠŤOVNICTVÍ
  • pro-klientský přístup, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
  • anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • nástup co nejdříve
  • zázemí známé a rostoucí společnosti
  • pestrá náplň práce
  • odpovídající finanční ohodnocení a zajímavý systém benefitů
  • příjemné pracovní prostředí

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".