Volné pracovní místo  Administrátor/ka skladových zásob – Central European Clothing

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost působící v oblasti maloobchodu, hledáme vhodné kandidáty,-ky na pozici Administrátor/ka skladových zásob – Central European Clothing

Náplň práce.
  • zajistit, aby hladina skladových zásob odpovídala plánované sezóně a obchodnímu plánu
  • zajistit hladký a efektivní pohyb výrobků z Centrálního skladu do obchodů
  • správa databáze a aktualizace dat
  • kontrola produktových seznamů a vypracování jednoduchých analýz
  • porovnávání analýz z ostatních oddělení, případná řešení nesrovnalostí
  • účast na poradách s ostatními týmy, příprava podkladů k těmto poradám
  • zpracování jednoduchých analýz na základě požadavků oddělení Plánování

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • výborná znalost práce s Excelem podmínkou
  • schopnost stanovit si priority
  • analytické myšlení a schopnost práce s čísly
  • přesnost a samostatnost
  • týmový hráč

Nabízíme

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zázemí zahraniční společnosti
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity

Jiná sdělení

Nástup: ihned
Lokalita: Praha
Plat: velmi dobré platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu použijte volbu "odpovědět". Do kolonky předmět napište název pozice.