Volné pracovní místo Agenturní ředitel

aktivní
ING Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Finanční skupina ING vstoupila na český trh v roce 1991. Od počátku svého působení patří mezi leadery ve všech oblastech, v nichž v České republice působí – konkrétně v pojišťovnictví, bankovnictví, správě aktiv, podílových fondech a oblasti penzijního připojištění.

ING poskytuje špičkový servis jak individuálním, tak i korporátním klientům. Privátní klientele ING nabízí širokou škálu produktů životního pojištění, penzijní připojištění, podílové fondy, hypotéky nebo spořicí účet ING Konto, který dosahuje výjimečného zhodnocení na českém trhu. Právnickým osobám nabízí komplexní servis v oblasti komerčního a investičního bankovnictví a program zaměstnaneckých výhod Employee Benefits, mezi její klienty patří celá řada významných mezinárodních i českých společností.

Místo pracoviště
Karlovarský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

ING Česká republika

Rok 2009 je pro ING mimořádný. Chystáme se i nadále výrazně posilovat náš manažerský tým. Přidejte se k jedné z největších mezinárodní finanční skupin, působící ve více než 50 zemích světa.

Naším prioritním cílem je zaručit tu nejvyšší možnou úroveň v rámci pomoci svým zákazníkům řídit jejich finanční budoucnost. ING působí v České republice od roku 1991 a zastřešuje více samostatných společností, které společně úspěšně nabízí pro své klienty dokonale integrované služby v oblastech pojišťovnictví, penzijního připojištění, bankovnictví a správy aktiv.

AGENTURNÍ ŘEDITEL

Náplň práce

  • řízení a koordinace činnosti agentury ING
  • vytváření obchodní strategie agentury
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • vedení a motivace Unit Managerů a Poradců pro finanční plánování
  • kontrola finančních operací na agentuře
  • řízení náboru nových poradců a zajišťování rozvoje týmu
  • náborové aktivity pro posílení týmu Unit Managerů
  • prosazování strategie společnosti ING

Požadujeme

  • VŠ vdělání (ekonomického směru výhodou)
  • minimálně 3 roky zkušeností s vedením obchodního týmu
  • odborné znalosti z oblasti finančních/ban­kovních nebo pojišťovacích služeb
  • zkušenosti z přímého prodeje finančních produktů výhodou
  • strategické a analytické myšlení
  • cílevědomost, samostatnost, výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • schopnost motivovat tým i sebe

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející nadnárodní finanční skupiny
  • Možnost profesního i osobního růstu
  • Kontinuální vzdělávací systém hrazený ING
  • Atraktivní finanční ohodnocení bez stropního omezení (kombinace fixní, bonusové a provizní složky)
  • Možnost rozvoje manažerských schopností a dovedností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.