Volné pracovní místo  AGRONOM / MECHANIZÁTOR, ref.č. IV-312

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významná česká zemědělská společnost, která patří do skupiny družstev zabývající se zemědělskou činností, a to konkrétně oblastí rostlinné a živočišné výroby, mechanizací a zemědělskou půdou.

Popis pozice:
  • veškeré aktivity a činnosti týkající se rostlinné výroby v podniku.
  • plánování a organizace orby, setby, sklizně, hnojení, chemických postřiků atd, s tím související administrativa.
  • oblast mechanizace- tj. zajišťování dobrého stavu vozidel a zemědělských strojů, nákup náhradních dílu, zajišťování servisu a oprav strojů, pronájem strojů atd ( + administrativa s tím spojená).
  • spolupráce s agronomy dalších podniků a na starosti organizovat práci podřízených.
  • práce bude jednak z kanceláře, jednak v terénu.

Hledáme kolegu, pro kterého práce a obor bude zároveň i koníčkem.

Požadujeme

  • SŠ /VŠ se zaměřením na zemědělskou činnost (agronomii).
  • Znalosti v agronomické oblasti jsou nutné.
  • Vítáme i absolventa
  • Znalost problematiky agronomie (znalost problematiky zemědělských plodin, orby, výsevu, hnojení, chemie atd.) a mechanizace (technické znalosti zemědělských strojů) – nutná.
  • Řidičský průkaz B – aktivní řidič (sk. T-výhodou)
  • Znalost některého z agronomických a skladových programů – výhodou.
  • PC - Word, Excel, internet - nutnost.
  • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, schopnost vést zaměstnance, ochota učit se novým věcem, schopnost organizovat práci a plánovat.

Nabízíme

  • Pracovní doba: Jednosměnná, osmihodinová (ale v zemědělství je nutná časová flexibilita).
  • Platové ohodnocení: 20 000 Kč - 25 000 Kč
  • Příspěvek na stravu
  • K pracovním účelům – PC nebo notebook, mobilní telefon, automobil.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.