Volné pracovní místo  Analytik FMCG produktů Praha

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
-sběr dat a analýza obchodník dat (analýza konkurence trhu rozvoje trhu trendů v rámci trhu)
-průzkum trhu (poptávka preferování ze strany zákazníků značka věrnost značce průzkum dle kategorií zákazníků)

Požadujeme:
-VŠ/SŠ vzdělání
  • znalost trhu a kategorií (v oblasti potravin nebo spotřebního zboží)
  • dobré komunikační dovednosti
  • zvídavost ochotu a zájem se stále učit
  • schopnost analýzy schopnost odhadu a zhodnocení trendů
  • znalost AJ aktivní (komunikace s vedoucím managerem pouze v AJ)
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:
  • uplatnění ve významné nadnárodní společnosti na českém trhu
  • možnost osobního růstu
  • příležitost podílet se na novém projektu
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • bonusy
  • nástup leden 2012

Své životopisy v českém i anglickém jazyce (podmínkou) zasílejte pomocí volby "odpovědět".