Volné pracovní místo  ANALYTIK - výrobní společnost #3429904

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

People Consulting s.r.o. hledá pro svého klienta, mezinárodní výrobní společnost, kandidáty/kandidátky na pozici

ANALYTIK - výrobní společnost

Popis pozice / Náplň práce:
Reporting, ad hoc analýzy
Tvorba rozpočtů, business plánů
Analýza produktů a služeb týkající se oblasti stavebního materiálu
Zpracování ekonomických ukazatelů

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ vzdělání (ekonomický, případně technický směr)
Aj na úrovni B2
Znalost SQL podmínkou
Znalost Excel na pokročilé úrovni (kontingenční tabulky, makra)
Znalost MS Access výhodou
Znalost SAP výhodou

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Práci v perspektivní a stabilní mezinárodní společnosti
Zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.