Volné pracovní místo  ANALYTIK VÝROBY A DISTRIBUCE NOVÝCH VOZŮ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Analytik výroby a distribuce nových vozů

Náplň práce:
  • Tvorba a každoměsíční aktualizace plánu prodeje vozů.
  • Zajišťování optimálních výrobních kapacit pro svěřené modely.
  • Řízení správného fungování procesu výroby a transportu automobilů (továrna – dealerská síť v ČR a SR).
  • Podpora pro dealerskou síť v ČR a SR v otázkách výroby a dopravy nových vozů.
  • Sledování a analýzy velikosti, stáří a složení skladu nových vozů a prodávaných verzí.
  • Každodenní kontakt s centrálou v otázkách výroby a transportu vozů.

Požadujeme

  • Ideálně VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického směru) - vhodné i pro absolventy
  • komunikativní znalost Fj podmínkou, znalost Aj výhodou
  • aktivní přístup a schopnost samostatně řešit problémy
  • smysl pro týmovou spolupráci, dobré komunikační schopnosti
  • analytické myšlení, přesnost a spolehlivost
  • dobrá znalost práce na PC

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • motivující finanční ohodnocení a zajímavé zaměstnanecké výhody

Nástup: dohodou
Lokalita: Praha - Florenc

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".