Volné pracovní místo  Analytik/asistent finančního ředitele

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, českou realitní skupinu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik/asistent finančního ředitele.

Náplň práce:
zpracovávání finančních analýz, ekonomické hodnocení projektů, reporting, sledování cash flow projektů/fondu, příprava rozpočtů.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru - relevantní praxe (zaměření na reporting)
  • znalosti metodik a standardů provádění analýz
  • dobrou orientaci v účetnictví a daňové problematice
  • pokročilou znalost AJ
  • znalost MS Office
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost a časovou flexibilitu

Nabízíme

  • zázemí zavedené společnosti se sídlem na Praze 8, blízko metra Florenc
  • nástup ihned
  • nástupní plat 20 - 25 000,- Kč
  • možnost dalšího vzdělání a profesního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.