Volné pracovní místo  Aplikační inženýr (JM kraj)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro našeho klienta, nadnárodní strojírenskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Aplikační inženýr. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> zodpovědnost za vedení projektů</li>
<li> koordinace projektového oddělení </li>
<li> komunikace se zákazníky, řešení reklamací</li>
<li> participace na neustálém zlepšování produktů a procesů (např. Kaizen)</li>
<li> spolupráce na vývoji nových produktů</li>
<li> časté cestování po Evropě</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického směru </li>
<li> praxe na obdobné pozici podmínkou</li>
<li> zkušenost s projektovým řízením</li>
<li> zkušenosti v automotive výhodou</li>
<li> znalost některého ze 3D konstrukčních softwarů (CATIA, Inventor, SolidWorks) </li>
<li> pokročilá znalost AJ (NJ výhodou) </li>
<li> ochota cestovat (cca 30-40% času)</li>
<li> uživatelská znalost práce s PC </li>
<li> schopnost týmové spolupráce, samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové podmínky </li>
<li> závodní stravování </li>
<li> příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy </li>
<li> vánoční bonus vyplácený v listopadu </li>
<li> měsíční příspěvky na masáže</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".