Volné pracovní místo  APLIKAČNÍ INŽENÝR

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-219037. Zajímáš se o práci v Embedded/Multicore prostředí a rozumíš programování v jazyce C/ASM. Pokud se domluvíš anglicky a nebojíš se nás o tom přesvědčit, pak neváhej ani minutu. <br/>
<br/>Právě nyní hledáme čerstvé absolventy do mezinárodní společnosti, kde pro tebe práce dostane nový rozměr a tvůj životopisu už nebude nikdy tak prázdný jako předtím.<br/>
<br/>Pokud tě tato pozice zaujala tak čti dál...<br/>
<br/>Mezinárodní výrobní a vývojová společnost právě hledá vhodné kandidáty na pozici SW INŽENÝR/VÝVOJÁŘ EMBEDDED.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> komunikace se zákazníkem, analýza zákaznických požadavků</li>
<li> poskytování zákaznické podpory v oblasti vývoje embedded SW </li>
<li> tvorba školících dokumentů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání (informatika/elektro)</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni se Vám bude hodit - mezinárodní komunikace</li>
<li> zkušenosti a znalost programování a testování v jazyce C / C ++</li>
<li> znalost vývojového prostředí pro Embedded systémy např. CodeWarrior, DS5, Code Composer</li>
<li> zkušenosti s Eclipse</li>
<li> znalost ARM výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> relokační balíček</li>
<li> podpora na bydlení nebo příspěvek na dojíždění</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> přátelská atmosféra a skvělí kolegové</li>
<li> zkušenosti, které ti budou ostatní závidět</li>
<li> zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> moderní pracovní prostředí a technologie</li>
<li> částečné proplacení nákladů na dopravu k pohovoru </li>
<li> možnost pracovat v mezinárodním prostředí a procvičovat denně angličtinu v praxi</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.