Volné pracovní místo  APLIKAČNÍ INŽENÝR

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je významný světový distributor elektronických součástek a automatizačních prvků. Do stávajícího týmu hledáme schopného pracovníka na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR pro renomovaného výrobce integrovaných obvodů pro zpracování signálu.

Náplň práce:

  • péče o stávající zákazníky
  • spolupráce s vývojáři a techniky během návrhu a vývoje aplikací
  • zjišťování technických požadavků od zákazníka
  • poradenství a návrh technických řešení
  • tvorba cenových nabídek
  • úzký kontakt se zahraničním týmem
  • účast v programech technického školení, seminářů, veletrhů

Pracoviště: Brno

Nástup: dohodou

Požadujeme

  • VŠ elektro, ideálně obor automatizace, radioelektronika nebo technická kybernetika, mikroelektronika
  • pozice vhodná pro doktorandy nebo pro absolventy bez praxe v průmyslu
  • pozice je možné obsadit i studenty 5. ročníku na DPČ s výhledem standardní pracovní smlouvy po ukončení studia
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • ochota pracovat a rozvíjet se v zajímavém oboru polovodičových součástek
  • ŘP sk. B
  • dobré komunikační schopnosti
  • výborné analytické myšlení
  • flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • motivační platové ohodnocení
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • program soustavného vzdělávání, zahraniční cesty, bonusy

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.