Volné pracovní místo  APLIKAČNÍ TECHNIK- PLASTY, 50-70 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte praxi v plastikářských společnostech, se vstřikolisy/lisovny plastů, atp.? Hovoříte anglicky a německy? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, neváhejte a využijte naší příležitosti pracovat pro mezinárodní společnost, která nabízí profesní růst a velmi zajímavé uplatnění.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> spolupráce v rámci nadnárodních společností</li>
<li> uplatnění v oblasti automotive a packaging (plasty)</li>
<li> velmi časté cestování v rámci Evropy (ale i světa - Čína, USA, atp.)</li>
<li> zajišťování a organizování technologické přípravy procesů</li>
<li> komunikace se zákazníky, prezentace zařízení/support obchodníkovi</li>
<li> vedení dokumentace, reporty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> zkušenost s montáží vstřikovací forem podmínkou</li>
<li> praxe v oblasti vstřikování plastů</li>
<li> znalost anglického a německého jazyka podmínkou (úroveň alespoň jednoho z těchto dvou jazyků minimálně B2) </li>
<li> vysoké pracovní nasazení</li>
<li> ochota na sobě pracovat</li>
<li> technický přehled</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> velmi atraktivní mzdové podmínky</li>
<li> služební auto</li>
<li> telefon, notebook</li>
<li> interní benefity</li>
<li> cestování po světě </li>
<li> pracovní růst</li>
</ul>