Volné pracovní místo APLIKAČNÍ TECHNIK- PLASTY, 50-70 000 Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
50000 - 70000 Kč/měs

Máte praxi v plastikářských společnostech, se vstřikolisy/lisovny plastů, atp.? Hovoříte anglicky a německy? Pokud jsou Vaše odpovědi ano, neváhejte a využijte naší příležitosti pracovat pro mezinárodní společnost, která nabízí profesní růst a velmi zajímavé uplatnění.

Náplň práce:
  • spolupráce v rámci nadnárodních společností
  • uplatnění v oblasti automotive a packaging (plasty)
  • velmi časté cestování v rámci Evropy (ale i světa – Čína, USA, atp.)
  • zajišťování a organizování technologické přípravy procesů
  • komunikace se zákazníky, prezentace zařízení/support obchodníkovi
  • vedení dokumentace, reporty

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenost s montáží vstřikovací forem podmínkou
  • praxe v oblasti vstřikování plastů
  • znalost anglického a německého jazyka podmínkou (úroveň alespoň jednoho z těchto dvou jazyků minimálně B2)
  • vysoké pracovní nasazení
  • ochota na sobě pracovat
  • technický přehled
  • ochota cestovat

Nabízíme

  • velmi atraktivní mzdové podmínky
  • služební auto
  • telefon, notebook
  • interní benefity
  • cestování po světě
  • pracovní růst

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.