Volné pracovní místo  Area Sales Manager - fashion

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Jeden z významných světových hráčů v oblasti módy hledá zkušeného kandidáta na pozici Retail Manager. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>odpovědnost za prodejní výsledky v lokalitě Česká republika</li>
<li>aktivy vedoucí ke zvýšení prodejnosti na prodejnách</li>
<li>merchandising</li>
<li>nábor, školení a vedení týmu zaměstnanců pro originální obchody</li>
<li>celková podpora aktivit směrem k zákazníkovi</li>
<li>podpora a motivace prodejního týmu</li>
<li>optimalizace procesů spojených s agendoů zaměstnanců</li>
<li>reporting nadřízenému</li>
<li>každodenní využívání anglického jazyka</li>
<li>účast na schůzkách s kolegy a nadřízenými</li>
<li>zodpovědnost za správu a řízení rozpočtu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>min. 2 roky zkušenost na obdobné pozice</li>
<li>praxe z oblasti módy</li>
<li>pokročilá úroveň anglického jazyka</li>
<li>komunikativní osoba</li>
<li>prezentační dovednosti</li>
<li>zkušenost s náborem, vedením a motivováním zaměstnanců</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>možnost být součástí prosperují, mezinárodní společnosti</li>
<li>motivující finanční ohodnocení</li>
<li>benefity</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".