Volné pracovní místo Area sales manager, FMCG

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Máte praxi v oblasti FMCG a zkušenosti na pozici ASM? Nyní se Vám nabízí skvělá šance stát se součástí úspěšného týmu našeho významného klienta.

Hledáme dynamické obchodníky, vhodné uchazeče na pozici Area sales manager.

Pracovní náplň:

  • vedení a motivace obchodního týmu
  • péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků
  • roční jednání s klíčovými zákazníky
  • analýza trhu a konkurence
  • aktivity na podporu prodeje
  • vytváření a implementace obchodní strategie
  • práce v terénu, Home Office
  • aktivní účast na poradách managementu v Praze

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • základní znalost AJ
  • MS Office
  • Praxe 3–5 let v FMCG na obdobné pozici PODMÍNKOU!
  • znalost regionu Morava
  • flexibilita
  • orientace na výsledek
  • schopnost prezentace, vystupování

Nabízíme

  • automobil, notebook, telefon
  • práce formou Home Office
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • produkty společnosti za výhodné ceny

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.