Volné pracovní místo  Area Sales Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, tradiční společnost se sídlem v Německu, která se specializuje na výrobu kancelářského nábytku, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Area Sales Manager

Náplň práce:
  • získávání a péče o stávající zákazníky v oblasti prodeje (ČR, SK)
  • úspěšná akvizice projektů až pro sjednání smlouvy
  • poradenství
  • akvizice a péče o architekty a facility managery
  • udržování dlouhodobých vztahů k zákazníkům
  • kontrola solventnosti a pohledávek v oblasti prodeje
  • prezentace produktů společnosti
  • produktová školení u zákazníků
  • spolupráce na propagaci a podpora prodeje
  • kontrola oprávněnosti stížností a vyřízení reklamací
  • provádění záručního servisu
  • účast na veletrzích v Německu

Požadujeme

  • zkušenosti s akvizicí
  • ČJ, NJ nebo AJ k interní komunikaci
  • velmi dobré komunikační dovednosti a vyjednávací schopnosti
  • praxe v prodeji kvalitního kancelářského nábytku
  • nadprůměrné nasazení
  • prozákaznicky orientovaná osobnost
  • flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme

  • zaškolení
  • zázemí stabilní zahraniční firmy
  • motivující plat

Pracoviště: Praha
Nástup: ihned nebo dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".