Volné pracovní místo  Area Sales Manager

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, farmaceutickou společnost hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici:

Area Sales Manager

Náplň práce:
  • péče o skupinu vybraných klíčových zákazníků (VIP, Opinion leaders)
  • administrativa spojená s prodejem
  • aktivity vedoucí ke zvýšení povědomí o svěřených produktech a dosažení prodejních cílů
  • projektové řízení kampaní
  • budování dlouhodobé vazby mezi zákazníkem a společností
  • vedení, rozvoj a motivace prodejního týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (medicínského, farmaceutického, přírodovědeckého směru)
  • zkušenosti ve farmaceutické společnosti na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • zkušenosti v oblasti tvorby prodejních plánů a rozpočtů
  • zkušenost s vedením lidí
  • analytické schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti
  • znalost práce na PC (MS Office, PowerPoint)
  • znalost AJ
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • odpovědnou a samostatnou práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • práci se špičkovými produkty
  • práci v dynamickém týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího rozvoje a odborného růstu
  • služební vůz, notebook, mobilní telefon

Nástup: 09.2009
Lokalita: Praha
Plat: odpovídající

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".