Volné pracovní místo  Area sales manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta v oblasti produktů FMCG (potravin) hledáme vhodného uchazeče na pozici Team leader týmu 10-20 prodejců který je schopen flexibilně 1-2 roky působit v rámci ČR.

Náplň práce:
  • řízení / koordinace týmu 10-20 prodejců v terénu
  • plnění plánů stanovených vedením společnosti
  • komplexní řízení svěřené pobočky
  • motivování týmu k lepším výkonům
  • prezentace/report obchodních výsledků vedení společnosti
  • nábor nových obchodníků a jejich následné zaškolení
  • tvorba marketingové strategie vedení oddělení

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání
  • zkušenosti s přímým prodejem produktů (pozice prodejce finanční poradce realitní makléř aj.)
  • znalost NJ (komunikativní úroveň)- podmínkou
  • zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky
  • zkušenosti s koordinací pracovní motivací týmu alespoň 2 roky
  • zkušenosti s řízením pobočky
  • časově nezávislého člověka který je schopen působit v rámci celé ČR dle aktuální potřeby vedení společnosti - podmínkou
  • možnost 5 měsíčního působení v zahraničí
  • příjemné vystupování komunikativní dovednosti schopnost vlastní motivace i motivace týmu

Nabízíme:
  • zázemí stabilní zavedené nadnárodní společnosti na českém trhu
  • velmi dobré platové podmínky dle schopností a dovedností kandidáta
  • benefity společnosti
  • práci na HPP
  • možnost osobního rozvoje
  • vzdělávací a managerské programy

Zaujala Vás pracovní nabídka? Baví Vás komunikace s lidmi spojená s koordinací týmu? Zašlete nám Váš životopis jak v českém tak i v německém jazyce pomocí volby "odpovědět".