Volné pracovní místo Area sales manažer – farmaceutický průmysl (Morava)

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Pro našeho klienta, významnou farmaceutickou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

Area sales manažer – farmaceutický průmysl (Morava)

Náplň práce:

  • péče o klíčové zákazníky
  • vedení,motivace a podpora prodejního týmu (cca.10 repre­zentantů)
  • administrativa spojená s fungováním prodejního týmu
  • zodpovědnost za plnění prodejních cílů
  • tvorba strategií pro zvyšování povědomí o produktech
  • projektové řízení informačních kampaní
  • budování dlouhodobých vztahů s klienty

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (zaměření farmaceutické, medicínské, přírodovědecké)
  • zkušenosti na pozici area sales managera min. 2 roky
  • prokazatelné zkušenosti s vedením týmu
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti tvorby plánů a strategií prodeje
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • komunikační dovednosti, analytické myšlení
  • práce na PC (především MS Office)
  • řidičské oprávnění typu B

Nabízíme

  • práce v dynamickém týmu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího rozvoje a růstu
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • práce na home office