Volné pracovní místo Art Director

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Karlovarský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho významného klienta – známou mezinárodní společnost zabývající se výrobou luxusních porcelánových setů- hledáme kvalitní kandidáty pro pozici:

ART DIRECTOR (ředitel pro vývoj a inovaci)

Náplň práce:
řízení plánování a realizace vývoje a inovací ve výroby společnosti tvorba nových porcelánových výrobků nových dekorů
řízení a výběr nových materiálů a technologických postupů
jednání s dodavateli nových materiálů a technologických postupů
aktivní vyhledávání nových obchodní příležitosti na trhu s porcelánem
podíl na tvorbě zisku a strategických plánů společnosti
sledování nových a progresivních technologií v oboru a návrhy jejich aplikace ve výrobě stanovení nových technologických postupů a kontrola jejich dodržování ve výrobě

Požadavky na uchazeče:
SŠ/ VŠ vzdělání
5 let praxe v oblasti výroby porcelánu
znalost AJ na komunikativní úrovni
silná osobnost dobré komunikační dovednosti

Nabízíme:
nadstandartní platové podmínky
zázemí stabilní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „Odpověď na inzerát“.