Zařazeno v oborech:
Administrativa

Volné pracovní místo ASISTENT(-KA) ŘEDITELE DIVIZE

aktivní
Trenkwalder a.s.

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s., která je součástí nadnárodního koncernu pracovních agentur Trenkwalder International A.G. , hledá pro svého klienta vhodné uchazeče.

Místo pracoviště
Plzeň
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
základní

Popis pracovní nabídky

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- organizace a příjímání návštěv
- administrativní úkoly – pošta, spisová činnost, telefonní hovory, emaily
- zpracování podkladů pro manažery divize a odborné ředitele
- příprava jednacích místností

VÁŠ PROFIL:
- min. SŠ vzdělání
- praxe v administrativě
- komunikativní znalost AJ podmínkou
- reprezentativní vystupování, flexibilitu, organizační schopnosti, ochota učit se

NAŠE NABÍDKA:
- zajímavá práce v perspektivní společnosti
- možnost osobního rozvoje a profesního růstu
- motivující platové ohodnocení
- celá škála zaměstnaneckých výhod
- 5 týdnů dovolené

Pokud životopis nelze doručit, zadejte do předmětu mailu tento text: trkcz07.

Referenční číslo inzerátu:TRK 2062
Lokalita pracoviště: Plzeň
Pracovní poměr: hlavní pracovní poměr
Počet míst: 1
Požadované vzdělání: SŠ
Pracovní doba: 8 hodin
Nástup možný: ihned nebo po dohodě
Plat: dohodou

Referenční číslo: TRK 2062

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“, a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Pro našeho klienta, perspektivní výrobní společnost se sídlem v Plzni, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek
dnes
Projektant
Sdružení firem IKAGROUP / viz <!--poslatEmail--> / hledá pro svůj projekční atelier IKA VIN 112 projektanty - stavební inženýry se zkušenostmi v projektování, nejlépe v SW REVIT a AutoCad, ale i čerstvé absolventy .
IKA Praha v.o.s. Praha 3, Vinohradská 112 Plný úvazek, Práce na ŽL
včera
Spolehlivý kurýr pro DámeJídlo.cz
Doručování objednávek našim zákazníkům s úsměvem Komunikace se zákazníky, dispečinkem a zákaznickou podporou Drobná administrativa
Valkfleet s.r.o. Lihovarská 12, Praha Plný úvazek
včera
Nabízíme vedlejší činnost vedenou z domu. 8-12 tis. měsíčně
Práci klientského poradce/kyně řízenou z domova, pracovní činnost pro ženy a muže. Flexibilní pracovní dobu s využitím počítače a internetu na uživatelské úrovni. Kompletní zapracování na danou pozici v silné a zavedené společnost ...
Diana Podškubková Zlínský kraj, Jihomoravský kraj Brigády
včera
Vedoucí / manažer laboratoře
Vedoucí laboratoře - termoplastů (extrudované desky) - s německým jazykem - vedení úseku kvality výroby a zkušební laboratoře (podléhá jednateli společnosti, vede 2 podřízené) - p ...
Mepla s.r.o. Praha, Středočeský kraj Plný úvazek
včera
Recepční - Albatross Golf Resort
Hledáme kandidáty/ky na pozici recepční, jejichž hlavní pracovní náplní je odbavování hráčů a každodenní komunikace s klienty.
BT Golf, s.r.o. Vysoký Újezd u Berouna Plný úvazek
včera