Volné pracovní místo  ASISTENT/--KA, ref.č. IV-006

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Chcete využít svou konverzační znalost angličtiny či němčiny a baví Vás administrativní práce?
Vyhovuje Vám spíše různorodější pracovní náplň,, než dělat stále totéž celou pracovní dobu?

Ryze česká výrobní společnost specializující se na produkci automobilových hydraulických zvedáků, která má dlouholetou tradici a patří na českém i světovém trhu ke špičce ve svém oboru, přijme do svého týmu právě takovou osobnost, jako jste Vy.

Co budete dělat?

  • podporu obchodníkům a back office pro KAM
  • spravovat a aktualizovat FB společnosti
  • aktualizovat www stránky firmy, tj. zadávat nové informace na stránky (nejedná se o správu www stránek)
  • administrativní činnost v MS Office
  • vkládání dat pro týdenní reporting obchodní divize

Nástup: možný dohodou , nejpozději k 1.4.2017
Pracoviště: Litomyšl

Požadujeme

Co od nové kolegyně/kolegy očekáváme?
  • dobrou jazykovou vybavenost AJ nebo NJ
  • samostatnost a pracovitost
  • dobrou znalost práce s MS OFFICE
  • chuť přicházet s novými nápady a podněty

Nabízíme

  • stravenky
  • placené jazykové kurzy
  • služební telefon

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.