Volné pracovní místo  Asistent/ka účetní

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Pro našeho významného klienta, distributora LPG s jednou z největších sítí prodeje autoplynu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent/ka účetní.

Náplň práce:
  • Fakturace – účtování vydaných a přijatých faktur skladových, automatická
fakturace, atd.
  • Bankovní a finanční operace – účtování banky, obsluha platebních systémů
  • Controlling – kontrola odvodů tržeb středisek
  • Administrativní práce podle potřeby účtárny (zakládání, kopírování,
korespondence, apod.)
  • Účetní závěrka, měsíční kontroly souvztažností, porovnání operativní
evidence s obratovou předvahou
  • Pořizování skladových dokladů, provádění skladové uzávěrky, vedení
skladové evidence

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost práce na PC (MS Office – uživatelsky)
  • Znalost podvojného účetnictví
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, týmový duch
  • Aktivní přístup k práci
  • Anglický jazyk výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

  • Perspektivní zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti, jež je na trhu již 25
let
  • Přátelský a podporující pracovní tým
  • Pracoviště v kancelářích v Brně
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Občerstvení na pracovišti
  • Mzda dohodou

Nástup: Ihned-dohodou

Jiná sdělení

V případě, že Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 33447/AÚ/SED.

Máte zájem o nabídku Asistent/ka účetní ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Veronika Sedláčková z Kariéra spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Asistent/ka účetní

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.