Volné pracovní místo  Asistent materiálně technického zásobování

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta se sídlem na Praze 4 hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistent materiálně technického zásobování.

Náplň práce:
  • asistence výroby fotografické laboratoře
  • jednání s dodavateli (převážně zahraničními)
  • spolupráce s výrobou, účtárnou
  • práce v SAPu, kompletace dokladů
  • organizace skladu materiálu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • pasivní znalost NJ nutná! (písemný styk s dodavateli v NJ)
  • technickou zdatnost
  • znalost práce v SAPu vítána (příp. zaškolení zajištěno)
  • komunikativnost, týmovou spolupráci, časovou flexibilitu
  • spolehlivost, pečlivost
  • ochotu učit se
  • ochotu k manipulaci s materiálem ve skladu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • plat dohodou dle zkušeností (cca 20 - 25 tis.)
  • možnost pracovního postupu
  • firemní benefity (vánoční odměny, příspěvky na stravování, kulturu, sport apod., možnost příspěvku na ŽP)
  • příjemné pracovní prostředí

Nástup ihned.

Jiná sdělení

V případě zájmu posílejte profesní životopis na uvedenou e-mailovou adresu.