Volné pracovní místo Asistent stavbyvedoucího - mistr

aktivní
Kariéra spol. s r.o.

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Místo pracoviště
Královehradecký kraj - Stako, s.r.o.
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné

kontrola provedených prací, dodržování časového harmonogramu, řízení pracovníků.

Požadujeme

minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru nejlépe pozemní stavby, 2 roky praxe na obdobné pozici, základní znalost práce na PC, schopnost koordinace stavebních prací a komunikativní dovednosti.

Nabízíme

zodpovědnou práci ve zkušeném kolektivu s možností osobnostního růstu a finanční ohodnocení odpovídající odvedené práci, mobilní telefon, příspěvek na stravu, práci většinou v královéhradeckém kraji.

Nástup možný od dubna 2014

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o., a to do 31. 12. 2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Společnost STAKO pro svůj tým hledá vhodného kandidáta na pozici mistra – asistenta stavbyvedoucího. Vhodné i pro čerstvé absolventy vysoké školy stavební

Podobné nabídky práce

Technik pro servis nápojových a potravinových automatů
Servis automatů na prodej kávy a potravin Kontrola kvality Komunikace se zákazníkem Péče o náhradní díly
Dallmayr Vending & Office, k.s. Pardubický kraj/Hradecký kraj Plný úvazek
aktivní
Podsládek - 1611/85
Odborný pracovník v pivovarské výrobě.
Personal Náchod Náchod Plný úvazek
aktivní
Směnový mistr výroby - 1611/88
Vedení týmu pracovníků výroby. Komunikace s oddělením údržby. Zodpovědnost za plnění plánu výroby. Organizace práce. Dodržování zásad BOZP a PO. Práce ve 2směnném provozu.
Personal Náchod Trutnovsko Plný úvazek
aktivní
TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA
TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA - pracoviště Hořice. V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: <!--poslatEmail--> případně volejte na tel.: <!--poslatEmail-->pí Tulková.. Požadujeme SŠ/VŠ technického směru, znalost práce na PC, samos ...
PENTAS HOŘICE a.s. Janákova 2170, Hořice Plný úvazek
dnes
Mistr/ová výroby
Kontakt e-mailem <!--poslatEmail--> telefonicky nebo osobně na pracovišti. - SŠ strojního zaměření - znalost předpisů BOZP, PO a ŽP v rozsahu vedoucího zaměstnance - uživatelská znalost obsluhy PC - MS Office, SAP výhodou - znalos ...
KBA-Grafitec s.r.o. Opočenská 83, Dobruška Plný úvazek
týden
Vedoucí výrobního týmu
Náplň práce: • Řídí tým operátorů výroby a seřizovače • Zodpovídá za výrobu dle odvolávek a požadavků zákazníka • Spolupracuje s Mistrem na vytváření podkladů pro denní reporting • Zodpovídá za dodržování zásad Samostatné preventi ...
ANTOLIN LIBAN, s.r.o. 130, Rychnov nad Kněžnou Plný úvazek
týden