Volné pracovní místo  Asistentka daňového poradce

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní auditorskou společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici „Asistentka daňového poradce“, region: Praha 2.

Náplň práce:
  • zpracování odborné problematiky pod vedením daňového poradce

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • min. 2 – 3 roky praxe v oblasti účetnictví a daní
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office – Excel)
  • spolehlivost, pečlivost, přesnost, komunikativnost, zájem a chuť učit se novým věcem a dále se vzdělávat v oboru, schopnost práce v týmu, časová flexibilita

Nabízíme

  • zázemí zahraniční společnosti, která má výborný systém odměňování
  • nadstandardní zaměstnanecký balíček výhod
  • přátelský a profesionální kolektiv
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • možnost profesního růstu

Nástupní plat: cca. 25 - 30 tis. Kč (dle zkušeností)

Nástup: dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".