Volné pracovní místo  Asistentka finančního oddělení

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Významná mezinárodní distributorská společnost působící v oblasti FMCG (trvanlivé potraviny) hledá do svého týmu vhodné a mimořádně schopné kandidáty/ky na pozici "Asistentka finančního oddělení"

Náplň práce:
  • správa pohledávek a závazků společnosti
  • příprava platebních příkazů (elektronické bankovnictví)
  • evidence faktur přijatých od dodavatelů
  • spolupráce při přípravě podkladů pro reporting
  • vedení podpůrných evidencí (docházka, evidence aut, CCS karet,..)
  • stejné zodpovědnosti i pro SR

Požadujeme

  • SŠ - obchodní akademie
  • MS Excel - pokročilá znalost, MS Word, Outlook - uživatelská znalost
  • základní orientace v podvojném účetnictví a daňovém systému
  • samostatnost, svědomitost, pečlivost
  • AJ na základnín úrovni, základní terminologie

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní prosperující společnosti
  • práci se silnou a známou značkou
  • příjemné pracovní prostředí
  • vzdělávání (odborné i jazykové)
  • stravenky
  • pojištění dle výběru (životní, penzijní, investiční,..)

Nástup: Ihned
Lokalita: Praha 4
Mzda: cca 18.000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".