Volné pracovní místo  ASISTENT/KA HR - flexibilní spolupráce pro studenty

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Grafton Recruitment hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pozici ASISTENT/KA HR. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> telefonický prescreening uchazečů - podrobné zjištění informací o uchazeči a jejich zhodnocení pro určitou pozici</li>
<li> selekce a zpracování reakcí (Outlook, Excel, Word, interní databáze)</li>
<li> vyhledávání vhodných uchazečů na webových portálech</li>
<li> organizování pohovorů s uchazeči</li>
<li> podávání informací o nejrůznějších poptávaných pozicích </li>
<li> podpůrné administrativní práce </li>
</ul>
<br/>Pracovní doba: po-pá, 4-6 hod/den <br/>
<br/>Nástup: červen 2013

Požadujeme

<ul>
<li> student/ka VŠ</li>
<li> zkušenosti v oblasti administrativy alespoň půl roku </li>
<li> praxe z personální agentury výhodou</li>
<li> znalost MS Office</li>
<li> anglický jazyk na velmi dobré úrovni </li>
<li> ochota pracovat pondělí-pátek 4-6 hod/den</li>
<li> zájem o získání praxe v HR</li>
<li> asertivní, komunikativní osobnost, otevřená, se smyslem pro pečlivost - bystrost a rychlé reakce jsou nutné</li>
<li> ochota pracovat pod časovým tlakem a reflektovat na časté změny v plánech</li>
</ul>
<br/>NUTNOST SAMOSTATNÉ PRÁCE - ORGANIZACE VLASTNÍHO ČASU A HARMONOGRAMU ČINNOSTÍ.

Nabízíme

<ul>
<li> získání praxe při studiu</li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> práce v centru Prahy</li>
</ul>